Gitarų, ukulelės, muzikos programavimo ir garso režisūros mokytojas Kaune - Almantas Seliukas

Pareigos: Kauno skyriaus styginių skyriaus vadovas

Kvalifikacija: Mokytojas Metodininkas
Miestas: Kaunas

 

Ukulėlės, klasikinės, akustinės, elektrinės gitaros, muzikos programavimo ir garso režisūros specialybės mokytojas. 

Gitara – vienas populiariausių, mėgstamiausių, dažniausiai studijuoti pasirenkamų  instrumentų. Kodėl? Todėl, kad gitarą lengva visur transportuoti. Taigi tai gali būti puiki laisvalaikio praleidimo priemonė muzikuojant kad ir miške draugų rate prie laužo, tiek namuose savo kambaryje prie lovos, tiek scenoje koncertuojant ir muzikuojant su grupe ar individualiai. Išmokti groti gitara gali kiekvienas, kuris to nori ir yra pasirengęs idėti šiek tiek savo brangaus laiko ir pastangų. Gitaros mokytojas Kaune išmokys Jus ne tik akordų trafaretų ir jų progresijų, tačiau ir improvizacijos, fingerpicking-o, Rock, Blues kt. stilių, norimų groti dainų, ritminių piešinių, kas Jums leis dar daugiau pažinti gitaros meistriškumo galimybes.

Gitaros mokytojas Kaune Almantas Seliukas – puikiai išmano gitaros meistriskumo galimybes ir subtilybes, kuris šio nuostabaus instrumento iš savo rankų nepaleidžia daugiau nei 7-erius metus. Jeigu Jums to maža – mokytojas yra dalyvavęs įvairiuose renginiuose, koncentruose, labdaringuose renginiuose, grojo vestuvėse, restoranuose, gimtadieniuose. Galimybės kur panaudoti gitarą – plačios, tad visi besidomintys šiuo puikiu instrumentu kviečiami į pamokas. Almantas laukia Jūsų!

Taigi, jeigu ieškote mokytojo kuris moko groti gitara Kaune – užsukote ten kur reikia!

  • Gitara gana lengvai perprantamas muzikos instrumentas, tad jau po pirmos pamokos pajusite progresą.
  • Pamokos gali būti vykdomas ne tik susitikus, tačiau ir online.
  • Almantas moko groti gitara Kaune ir tuo pačiu stengiasi skatinti mokinius improvizuoti, atrasti naujas gitaros technines galimybes.

Tegul gitara nuolat skamba Jūsų rankose, atgaivina Jūsų ir aplinkiniu sielas, tegul grojant pats gyvenimas įgauna visiškai naują vertę ir prasmę!

Susipažinkite, gitaros mokytojas Kaune — Almantas Seliukas:
„Esu jaunas perspektyvus gitaros spec. mokytojas, jau 2 metus dirbu "Modernioje Muzikos Studijoje GSC" puikiai sutariu su mokiniais. Esu labai kantrus ir komunikabilus mokymo procese, man labai patinka šis darbas. Mokiausi gitaros spec.  Jazz, Pop, Rock  kitų stilių pas gerai žinomą lietuvių gitaristą ir pedagogą Valda Grendą, kuris dirba Vilniaus kolegijoje ir J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje, dabar tobulinu savo muzikinius įgūdžius Vytauto Didžiojo universitete. Turiu daug koncertinės patirties Lietuvoje bei svetur.“

"Modernioje Muzikos Studijoje GSC" Vilniuje taip pat dirba klasikinės, akustinės ir elektrinės gitaros mokytojas - Anton Selivanov ir studijos vadovas, gitaros mokytojas metodininkas Aidas Lembutis

O "Modernios Muzikos Studijos GSC" gitaros pamokos Šiauliuose vyksta kartu su gitaros mokytoju Domu Ročka.