Pianino ir fortepiono mokytoja Kaune - Goda Stanionytė

Pareigos: Kauno klavišinių instrumentų skyriaus vedėja

Kvalifikacija: Vyr. mokytoja ir koncertmeisterė metodininkė
Miestas: Kaunas

 

Pianino ir fortepiono mokytoja Goda Stanionytė. Klavišinių instrumentų pamokos pradedantiems ir pažengusiems.

Mokytoja Goda Stanionytė - puiki, perspektyvi klavišinių instrumentų muzikantė ir pedagogė, jau  dirbanti "Modernioje Muzikos Studijoje GSC"  yra mylima savo mokinių ir studentų.
 
 
 

Goda Stanionytė daugiau nei 10 metų dirba pedagoginį darbą, moko groti fortepijonu vaikus ir suaugusius. Mokiniai sėkmingai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose. Goda organizuoja ir metodinius renginius, koncertus, festivalius, yra konkursų žiuri narė.

     Goda Baigė Kauno J. Naujalio muzikos gimnaziją, vėliau atlikimo meno mokslus bakalauro studijas tęsė "VDU" Muzikos akademijoje. Magistro studijas baigė "LMTA". Mokėsi pas Z. Ibelgauptą, J. Karnavičių, R. Rikterę. Goda nuolat koncertuoja ir dalyvauja konkursuose fortepijoninio dueto sudėtyje, taip pat kaip profesionali koncertmeisterė akompanuoja chorams, solistams. Karantino laikotarpiu išpopuliarino ir organizavo vieną pirmųjų nuotolinių moksleivių muzikavimo projektų „Kaunas groja“, taip pat buvo kito nuotolinio projekto „Muzikinė žiema“ viena iš iniciatorių. 
 
Šiuo metu mokytojauja ir intensyviai koncertuoja  “”, 
 
Domina pianino ir fortepiono pamokų kainos? Kainas rasi čia.
 
Nori lankyti pamokas pas mokytoją Goda Stanionutę? Nieko nelauk ir susitark Jums abiems tinkamą laiką: kontaktai.