Smuiko, gitarų ir ukulėlės mokytojas Vilniuje - Paulius Vaicekauskas

Pareigos: Vilniaus styginių instrumentų skyriaus vedėjas

Kvalifikacija: Mokytojas
Miestas: Vilnius

 

Smuiko, gitarų ir ukulėlės mokytojas Paulius Vaicekauskas. Styginių instrumentų pamokos pradedantiems ir pažengusiems.

Mokytojas Paulius Vaicekauskas - puikus, perspektyvus styginių instrumentų muzikantas ir pedagogas, jau kelerius metus dirbantis "Modernioje Muzikos Studijoje GSC"  yra mylimas savo mokinių ir studentų.
 
Paulius jau nuo mažų dienų nepaleidžia smuiko ir gitaros iš rankų, groja įvairiose muzikinėse grupėse, turi daug sceninės ir koncertinės patirties. Grojo ir įvairiuose prestižiniuose privačiuose renginiuose su šios studijos įkūrėjų  Aidu Lembučiu.
 
Paulius Vaicekauskas būdamas 16m. baigė Bronio Jonušo 7-metę muzikos mokyklą kur ir įgijo pradinį muzikinį išsilavinimą. Po to nenustodamas tobulino save
įvairiuose muzikinuose stiliuose. Muzikinį ieškojimo kelią Paulius pradėjo grodamas folkloro šokėjams,jie visi rinkdavosi sostinėje ant tauro kalno. Po kurio laiko jį atrado grupė „Ratilai“. Paulius Įkūrė grupę „fone“ su ja ėmė koncertuoti privačiose muzikiniuose renginiuose. Grojęs gatvėje susipažino ir su grupe „Marga muzika“, su jais vėliau ir išvyko gastrolių į Ukrainą. Patirčiai augant save atrado džiazo stiliuje ir jau 2016m. turėdamas geresnį muzikinį išsilavinimą įstojo į Viliaus kolegiją, menų ir kūrybinių technologijų fakultetą, kurį sėkmingai pabaigė. Paulius aktyviai grojo iki šiol groja solo privačiuose renginiuose. Kiek vėliau atrado grupę „MEDUS“ ir su jais kuria dainas, rodosi televizijoje, koncertuoja. Jį nuolat kviečia įvairūs muzikantai. Teko groti ir grupėse,- „Saulius Petreikis“, „Arbata“, „Gytis Ambrazevičius ir grupė“, „Saulius Spindi“, „Saula“. Savo jėgas išmėgino ir techno muzikoje. Kartu su projektu „Goodness of People Sweden išvykęs svetur vietos klubuose grodavo su grupe „PALEX“. Vasaros metu su grupėmis "MEDUS' ir "Gytis Ambrazevicius ir grupė" dažnai koncertuodavo poezijos festivaliuose.
 
Šiuo metu mokytojauja ir intensyviai koncertuoja su grupemis  “”, 
 
Domina smuiko, gitarų ar ukulėlės pamokų kainos? Kainas rasi čia.
 
Nori lankyti pamokas pas mokytoją Paulių Vaicekauską? Nieko nelauk ir susitark Jums abiems tinkamą laiką: kontaktai.