Vokalo, pianino ir solfedžio mokytoja Vilniuje - Monika Austytė

Pareigos: Vilniaus Vokalo ir pianino skyriaus vedėja

Kvalifikacija: Mokytoja
Miestas: Vilnius

 

Vokalo (POP,ROCKCLASSIC), pianino ir solfedžio specialybių mokytoja.

 Monika Austytė dirba ‘‘Modernioje Muzikos Studijoje GSC" vokalo, pianino ir solfedžio mokytoja Vilniuje. Labai šauni, draugiška, komunikabili, pozityvi ir ypač jaučianti savo mokinius pedagogė. 

Monikos muzikinio kelio pradžia prasidėjo ,,Mykolo Oginskio meno mokykloje“,  ten 5-erius metus ji mokėsi vokalo pradmenų pas dėstytoją Jurgitą Arlauskienę ir Loretą Ramalienę. Vėliau 3- ejus metus mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje džiazo vokalo pas dėstytoją Raimondą Narsejevą ir 4- erius metus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas dėstytoją Skirmantą Sasnauską.

Monika yra sukaupusi daugiau nei 12 metų vokalo patirties, dalyvauja įvairiuose muzikinėse koncertinėse veiklose, koncertuoja su įvairiais kolektyvais, aktyviai dirba ties soline muzikine veikla. ,,WHITE PIANO HALL“  koncertų salėje vyko jos solinis džiazo muzikos koncertas, tai pat su savo broliu kuria elektroninę muziką,  Monika šiuo metu yra pritariamoji vokalistė grupėje ,,MANAZZ“, kuri 2019 metais dalyvavo Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje , tai pat  ,, Vilnius All Stars Gospel Choir“ choro narė, šis choras aktyviai koncertuoja , rengia savo koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Trakuose, yra pritaręs ne vienam žymiam Lietuvos atlikėjui.