Fleitos, pianino ir vokalo mokytoja Vilniuje - Ignė Lembutytė - Giedraitienė

Pareigos: Vilniaus pučiamųjų, klavišinių instrumentų ir vakalo skyrių vadovė

Kvalifikacija: Mokytoja metodininkė

Miestas: Vilnius

 

Fleitos, pianino ir vokalo (POP,ROCKCLASSIC) mokytoja Ignė Lembutytė - Giedraitienė. J. Rastaitienės, V. Mačiulskio, S. Žentelio (fleita), H. Mockienės, (vokalas), A. Jablonskienės, Ž. Gaubo ir M. Žalalio (pianinas) mokinė. Savo sceninę karjerą pradėjusi nuo 7 metų.

Prisidėjusi prie muzikinių pasirodymų "Dainų dainelės" projekte kaip akompanuojanti muzikantė, daugiametė "Dainų šventės" dalyvė. Fleitos, vokalo ir pianino mokytoja Ignė Lembutytė Šiaulių Universitete baigė "Sveikatos edukologijos gydomosios pedagogikos" specialybę, kur gilinosi į muzikos ir menų poveikį sveikatai ir savijautai, gydymu muzika, muzikos ir menų terapijomis. Balso ir vokalo galimybių studijas papildomai tobulinusi pas daugybę garbių profesorių, žymių ir talentingų muzikų. Yra pripažinta muzikinių konkursų laureate. Dirba radijo stotyje XFM.

Fleitos, vokalo ir pianino mokytoja Ignė Lembutytė jau daugiau nei 7 metus dirba su įvairaus amžiaus paaugliais ir jaunimu, vadovauja jų muzikinėms grupėms, kartu kuria ir aranžuoja jų atliekamą muziką. Aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, koncertuose, renginiuose tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. 

Susipažinkite ir su vokalo, saksofono bei pianino mokytoja Žydre Lembutyte - Urbaitiene.