Gitarų, ukulelės ir pianino mokytojas Vilniuje - Aidas Lembutis

Pareigos: Prezidentas

Kvalifikacija: Mokytojas ekspertas
Miestas: Vilnius

 

Elektrinės, akustinės, klasikinės, bosinės gitarų, ukulelės. Nuo 13-os metų mokėsi groti ir iki šiol moko kitus ir pats groja gitara. Baigė gitaros specialybę. Aidas - garbaus ir modernaus Lietuvos mokytojo Romualdo Gaubo mokinys. 

Gitaros mokytojas Aidas 6-is metus mokėsi groti akordeonu, pedagogai - nusipelniusi estrados dainininkė V.Katunskytė, Gerb. mokytoja J.Mažonaitė ir Gerb. mokytoja ekspertė M.Markevičienė. 8-is metus mokėsi groti fortepijonu, pedagogai - Gerb. mokytoja metodininkė J.Vengrienė, Doc. dr. R.Pečeliūnas. 10-imt metų mokėsi dainavimo,  Šiaulių berniukų ir jaunuolių dainavimo mokykloje "Dagilėlis" vadovaujamo Direktoriaus mokytojo eksperto Remigijaus Adomaičio. Su šiuo choru "Dagilėlis" Vokietijoje pateko į finalą tarp trijų geriausių tarptautinių chorų ir laimėjo aukso diplomą, čia Aidui teko garbė atlikti solo partiją. Po balso mutacijos Aidas prisijungė prie Šiaulių universiteto choro "Bičiuliai" vadovaujamo Doc. dr. Stasio Žalalio. Studijavo Šiaulių Universitete "Pradinio ugdymo pedagogiką ir papildomą meninį ugdymą",  įgijo aukštąjį bakalauro pedagoginį ir muzikinį išsilavinimą. Gitaros mokytojas Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, apsigynė "Švietimo įstaigų administravimo" magistro laipsnį. Aidas Lembutis įkūrė ir vadovauja "Moderniai Muzikos Studijai GSC".

Muzikiniuose kolektyvuose Aidas Lembutis groja daugiau kaip 23 metai įvairaus žanro (Blues, Rock, Classic, Jazz, Gospel) stilius yra daugelio giesmių, dainų ir eilių kūrėjas. Gitaros mokytojas Vilniuje, Aidas Lembutis, užsiima ne tik muzikos pedagogika, bet ir pats koncertuoja Respublikiniuose, apskrities, bažnytinės muzikos, labdaringuose renginiuose ir koncertuose. Yra vienas Respublikinio klasikinės gitaros festivalio organizatorių. Krikščioniškos muzikinės grupės "Spirit" vienas įkūrėjų. Daugiametis "Sielos" krikščioniškos muzikos festyvalio dalyvis ir "Sielos2007" su grupe "Spirit" geriausios grupės nominacijos laimėtojas. Buvęs  pedagogų "M5" grupės gitaristas. Šiaulių meno festyvalio "Rudens mozaika"  su grupe "M5" "Metu atradimas" nominacijos laimėtojas it k.t.

 Studijos Prezidentas ir mokytojas ekspertas Vilniuje - Aidas Lembutis teigia, kad dievina pedagoginį muzikinį darbą, bendravimą ir nori mokiniams atskleisti gitaros instrumento technines galimybes. Turi 16 metų darbo patirtį pedagoginėje muzikinėje veikloje.

Susipažinkite, "Modernioje Muzikos Studijoje GSC" taip pat dirba klasikinės, akustinės ir elektrinės gitaros mokytojas - Anton Selivanov

"Modernios Muzikos Studijos GSC" gitaros pamokos Šiauliuose vyksta kartu su gitaros mokytoju Dariumi Kaškeliu, o Kaune — su Laurynu Kerežiumi.