Būgnai vaikams

būgnai vaikams

 Būgnai vaikams yra bene mylimiausias instrumentas. Juk visi padūkę vaikai turi tiek sukauptos energijos, kad ją išlieja ne tik bėgiodami po namus, bet ir „muzikuodami“ šaukštais ir puodais virtuvėje ir taip varydami savo tėvus iš proto. Iškilus tokiai bėdai, geriausias sprendimo būdas – vaiką nukreipti teigiama linkme ir šį jo „talentą“ išnaudoti tikrų būgnų pamokose.

Deja, mažų vaikų ūgiui pritaikytų būgnų Lietuvoje rasti nėra lengva. Be to, ikimokyklinio amžiaus vaikams dar sunku sukaupti dėmesį tiek, kad galėtų išmokti groti instrumentu. Kad ir kaip mažylis norėtų pradėti mokytis groti būgnais, tenka palaukti kol jam sukaks bent 6 metai. Tokio amžiaus vaikas jau yra rimčiau nusiteikęs mokytis, o ir tikrieji būgnai neatrodo tokie dideli.

Pirmieji tikri vaiko būgnai tikrai neprivalo būti patys geriausi ar net nauji. Skelbimų portaluose rasite dešimtis skelbimų, kuriuose muzikantai parduoda savo dar veikiančius, tačiau nebenaudojamus būgnų rinkinius. Vaiko norai gali pasikeisti jau po pusės metų nuo pirmųjų būgnų pamokų, todėl pirmiau geriau įsitikinkite, ar jūsų atžala šį instrumentą pamilo visa širdimi, ir tik tuomet nudžiuginkite ją naujais blizgančiais būgnais iš salono.

Pirkdami naujus būgnus visada galite pasitarti su vaiko būgnų mokytoju. Jeigu jūsų vaikas mokosi groti būgnais „Gitaros studijoje“, mūsų profesionalūs mokytojai mielai suteiks visą reikalingą informaciją apie geriausius būgnų gamintojus ir jų modelius.