Klasikinės gitaros dainos

klasikinės gitaros dainos

Jeigu iki šiol manėte, jog klasikinė gitara skirta tik flamenko melodijoms ar klasikiniams kūriniams atlikti, klystate. Per daugelį šio instrumento gyvavimo dešimtmečių įvairūs pasaulio muzikantai ir skirtingų muzikos žanrų atlikėjai sugebėjo klasikinės gitaros skambesį pritaikyti ir priderinti populiariausiose dainose.

Klasikinė gitara skamba tokioje klasikoje kaip filmo „Krikštatėvis“ garso takelis ir net modernioje populiariojoje muzikoje. Šiandien vienas mėgstamiausių pasaulyje lyriškos populiariosios muzikos atlikėjų Devendra Banhart savo dainose atlieka jautrias, tačiau šiuolaikiškas ir romantiškas klasikinės gitaros partijas. Pasiklausykite populiarių šiuolaikinių dainų, kurias galima atlikti ir klasikine gitara.

Devendra Banhart - Daniel 

Malaguena - Michael Lucarelli 

Filmo „The Godfather“ teminė daina - Speak Softly Love

Metallica – Nothing Else Matters

Queen – Bohemian Rhapsody

Dire Straits – Sultans of Swing

O žemiau pateikiame puikų chronologine tvarka sudėtų klasikinės gitaros dainų iškarpų rinkinį. Dievinantiems klasikinės gitaros muziką tai bus aukso vertas vaizdo įrašas su 100 skirtingų klasikinės gitaros kūrinių – kai baigsis idėjos, kokią dainą mokytis toliau – puikių pasiūlymų rasite čia.

100 klasikinės gitaros dainų